Перед тим, як зібратися у подорож до будь-якої країни, ми рекомендуємо перевірити вимоги та правила перетину кордону тієї країни, куди ви запланували їхати.

Важливо шукати інформацію з перевірених та офіційних джерел та джерел на яких розміщується актуальна інформація.

Одним із офіційних джерел з актуальною інформацією є Timatic – інформаційна база даних для авіакомпаній. Ця база даних призначена для службового використання. Деякі авіакомпанії надають доступ до цієї бази і пасажирам.

Timatic являється найбільш точним, актуальним з доступних джерел інформації. Цей довідник використовує найповнішу базу даних, якою користуються практично усі авіакомпанії. Інформація у Timatic збирається з більше ніж 1000 офіційних джерел по всьому світу: міграційні, поліцейські та інші служби. Цей довідник постійно оновлюється. Користуючись цією базою ви можете бути впевнені, що інформація є актуальною та достовірною. Окрім правил в’їзду до країни тут також можна дізнатися і про податки, валюту і митні правила.

Перелік сайтів на яких є доступ до бази Timatic

Інформація в Timatic доступна тільки англійською мовою. Української або російської мови у довіднику немає. Ви можете використати онлайн перекладач.

Яка саме інформація є у Timatic?

  • Вимоги та рекомендації до проїзного документа.
  • Візові вимоги та рекомендації.
  • Рекомендації та вимоги по здоров’ю.
  • Збори в аеропорті, які повинен заплатити кожен турист, в аеропорту відправлення та/чи прибуття.
  • Митні правила, які регулюють ввіз чи вивіз товарів, речей, домашніх тварин.
  • Правила, які регламентують ввіз/вивіз валюти пасажиром.

Зверніть увагу!

Timatic – довідник, яким потрібно користуватися при перетині кордонів авіаційним транспортом. Якщо ви перетинаєте кордон по суші або по морю, то в цьому випадку Timatic не є авторитетним джерелом.

Timatic вам допоможе у випадку, якщо ви летите з пересадкою. За допомогою цього довідника ви зможете дізнатися чи потрібна вам транзитна віза. Якщо у вас декілька пересадок по шляху – перевіряйте чи необхідна транзитна віза у кожній країні пересадки.

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по акціях та розпродажах, підписуйтесь на наш Telegram або Viber