Німеччина з настанням 10 жовтня закриє свої кордони для туристів з України, які не пройшли повну вакцинацію від коронавируса. Інформація про це опублікована на сайті МВС Німеччини.

Це пов’язано з тим, що німецька влада виключила Україну зі списку безпечних країн через значне зростання числа хворих COVID-19. Тільки за 7 жовтня в Україні зафіксували 16,4 тис. нових випадків коронавирусной інфекції.

За новими правилами з України в Німеччину зможуть поїхати з будь-якою метою тільки ті люди, які пройшли повну вакцинацію від COVID-19. Проходити карантин і здавати тести при цьому не потрібно.

Німеччина визнає не всі типи вакцин. Список схвалених опублікований на сайті Інституту Пауля Ерліха. Зараз в нього входять тільки чотири вакцини:

  • BioNTech / Pfizer,
  • Moderna
  • AstraZeneca
  • Johnson & Johnson (Janssen).

Серед них немає китайського препарату CoronaVac, яким багато вакцинувалося в Україні.

З моменту отримання останньої дози вакцини повинно пройти не менше 14 повних днів. Якщо ви зробили останнє щеплення 1 жовтня (нульовий день), сертифікат для в’їзду до Німеччини починає повноцінно діяти з 16 жовтня.

Сертифікат про вакцинацію не потрібен дітям до 12 років, якщо вони їдуть з дорослим, який отримав весь курс щеплень від коронавируса.

Німеччина визнає документи в письмовому або електронному вигляді англійською, німецькою, французькою, італійською або іспанською мовами. Якщо це паперовий документ, то його потрібно пред’явити в оригіналі. Фотографію паперового документа не можна показати на екрані мобільного телефону в якості доказу, відзначається на сайті МОЗ Німеччини.

Оскільки Україна внесена в список країн високого ризику, перед поїздкою до Німеччини необхідно зареєструватися на сайті einreiseanmeldung.de. Ця вимога стосується всіх мандрівників: дорослих і дітей будь-якого віку.

Після заповнення анкети система видасть pdf-файл. Його потрібно роздрукувати або зберегти на мобільний телефон. Цей файл можуть попросити показати перед вильотом літака в Німеччину або під час паспортного контролю після прильоту до Німеччину.

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по акціях та розпродажах, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут