Карантин поки що залишається обов’язковим, але його терміни обіцяють переглянути.

Індонезія

Туристи з України зможуть відвідати Індонезію за умови дотримання обов’язкового карантину. Тривалість карантину залежатиме від статусу вакцинації. Про це вказано в офіційній ноті Міністерства Іноземних справ Республіки Індонезія, спрямованої дипломатичним відомствам іноземних держав. Документ, підписаний 2 лютого 2022 року.

Згідно з оновленим регламентом, іноземні туристи можуть в’їхати до Індонезії лише через аеропорт Балі або морський порт Ріау на північному заході країни.

При в’їзді іноземці повинні надати сертифікат про вакцинацію від коронавірусу та негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 48 годин до відправлення.

Також необхідно надати короткострокову візу або інший дозвіл на в’їзд, поліс медичного страхування з покриттям 25 000 доларів США, що включає лікування COVID-19, а також підтвердження бронювання та оплати проживання на час перебування в Індонезії.

При цьому навіть вакциновані громадяни поки що зобов’язані відбувати карантин після в’їзду до Індонезії. Для повністю вакцинованих туристів він становить 5 днів, для решти – 7 днів.

Після в’їзду до Індонезії громадяни мають зробити ще два ПЛР-тести. Перший – у день прибуття, другий – за день до закінчення дії карантину.

Якщо тест виявиться позитивним, але жодних симптомів коронавірусу у туриста виявлено не буде, то він має бути ізольований у готелі або централізованому ізоляторі за свій рахунок. У разі виявлення симптомів коронавірусу турист поміщається до спеціалізованого шпиталю.

Від обов’язкового карантину наразі звільняються ділові поїздки, для громадян, які в’їжджають до країни за схемою «Транспортний коридор». Поки що вона доступна лише громадянам ОАЕ, Китаю, Південної Кореї та Сінгапуру, які подорожують із бізнес-візами.

Усі заявлені заходи коригуватимуться відповідно до глобальної ситуації з пандемією коронавірусу, наголошується в документі.

Індонезія оголосила про відкриття кордонів для іноземних туристів із 1 лютого поточного року.

Поки що про масове відновлення попиту на Балі не йдеться. Заявлені умови будуть цікаві насамперед туристам, які відправляються на «зимування» і тим, хто має свою нерухомість на Балі.

Слідкуйте за новинами

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по зміни в правилах в’їзду, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок