Італія

Італія з 16.12.21 змінює правила в’їзду на свою територію для українців – про це йдеться в листі Міністерства Охорони Здоров’я Італії.

З 15 грудня 2021 року Італія виключила Україну зі списку D. Перебування в цьому списку дозволяло в’їзд до Італії вакцинованим громадянам України, маючи на руках негативний ПЛР-тест, без проходження самоізоляції.

З 16 грудня 2021 року Італія віднесла Україну до списку Е, що скасовує можливість в’їзду до Італії вакцинованим громадянам України без проходження самоізоляції. Усі подорожуючі з України, вакциновані або не вакциновані з ПЛР-тестом, які прибувають до Італії, з 16 грудня зобов’язані відправитися на 10-ти денний карантин.

Також повідомляється, що італійські круїзні компанії не будуть приймати на свої лайнери в портах Італії, пасажирів, які останні 14 днів перебували в країнах зі списку Е.

Нові правила будуть діяти до 31 січня 2022 року.

Європейські країни починають змінювати правила в’їзду на свої території у зв’язку з поширенням нового штаму коронавірусу: Омікрон.

Нагадуємо: Італія ввела обов’язковий тест на Covid-19 для тих, хто прибуває з Європи

Міністр охорони здоров’я Італії Роберто Сперанца підписав розпорядження, згідно з яким для в’їзду в країну з країн ЄС необхідно скласти тест на коронавірус.

Це може бути тест з експрес-технології, результат якого діє 24 години, або ПЛР-тест з терміном дії до 48 годин. Вимога тесту набирає чинності з 16 грудня і триватиме щонайменше до 31 січня.

Слідкуйте за новинами

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по зміни в правилах в’їзду, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок