З 18 вересня 2021 року Латвія заборонила в’їзд на свою територію невакцинованим туристам з України. Естонія стала наступною країною, після Латвії, яка з 20 вересня не дозволяє в’їзд на свою територію невакцинованим туристам.

Про це повідомляє консульська служба МЗС України. Правила було змінено через те, що число випадків covid-19 в Україні перевищило показник 75 на 100 тис. населення за останні 14 днів.

І Естонія і Латвія дозволяють в’їзд до своїх територій без проходження карантину і з будь-якою метою туристам з України, які пройшли повний курс вакцинації будь-яким препаратом, який використовується в Україні.

З моменту отримання останнього щеплення повинно пройти не менше 14 днів. для того, щоб не виникло неприємних ситуацій на кодоні, рекомендуємо рахувати день вакцинування, як нульовий, а день в’їзду – я 15-ий.

Наприклад, якщо ви вакцинувалися 01 вересня, 14 днів закінчаться 15-го вересня, в’їжджати до іноземної країни модна 16-го вересня.

Латвія визнає тільки електронні сертифікати вакцинації з застосунку “Дія”. Сертифікат в паперовому вигляді не дозволяє в’їзд до Латвії.

Естонія більш лояльніша ніж Латвія, визнає сертифікати вакцинації, як у паперовому вигляді за підписом лікаря та печатки так і в застосунку “Дія”, в електронному вигляді.

Правила в’їзду до Естонії та Латвії переглядаються кожного тижня на основі статистики захворюваності на covid-19 в різних країнах.

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по акціях та розпродажах, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут