Мексика

Мексика не буде вимагати доказів вакцинації проти коронавірусу при в’їзді іноземних мандрівників. Про це заявив президент країни Андрес Мануель Лопес Обрадор, повідомляє видання El Universal.

«Зараз в Європі проходять дуже серйозні протести, бо там просять підтвердити вакцинацію, щоб відправитися в поїздку або увійти в торгові центри або ресторани, і люди виступають проти цього. Уряд Мексики не збирається вимагати такого роду доказів », – заявив він.

Глава держави визнав, що, кількість нових випадків захворювання зростає. Але при цьому число смертей знизилася, тому що більшість літніх людей вже вакциновані. «Тепер зростання числа інфікованих пов’язаний з молодими людьми, які більш стійкі і ще не були вакциновані», – сказав президент Мексики.

Мексика ніколи не обмежувала в’їзд іноземців і вимагала від них тестів на коронавірус. Все, що потрібно після прибуття – заповнити анкету здоров’я і отримати QR-код. Більш того, країна сприяла тому, щоб іноземці перед поверненням додому з відпочинку в Мексиці могли швидко пройти тестування і пред’явити результати авіакомпанії. Багато великих готелів пропонують безкоштовне тестування на місці, у всіх аеропортах антиген-тест можна зробити прямо перед вильотом. Для хворих пропонується безкоштовне проживання в готелях до одужання.

У країні працюють всі готелі і туристична інфраструктура. Хоча при вході в магазини, громадські заклади і на транспорті носіння масок обов’язково, маски не потрібні при відпочинку на пляжах. На курортах Карибського узбережжя Мексики більша частина дорослого населення повністю завершили вакцинацію.

Нагадаємо також, що громадяни України перед вильотом до Мексики повинні отримати дозвіл на відвідування Мексики. Для цього необхідно заповнити форму на сайті, завантажити pdf файл у вигляді анкети та роздрукувати його.

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по акціях та розпродажах, підписуйтесь на наш Telegram або Viber