Шрі-Ланка. Національні парки

Збираючись до Шрі-Ланки оберіть для відвідування деякі з Національних парків.

Національний Парк Яла

Парк знаходиться в 309 км від м. Коломбо, на південно-східному узбережжі острова і займає площу 1259 кв. км. Це один із найстаріших і найбільших у країні національних парків. На трохи горбистій місцевості, що поросла чагарником і дрібноліссям, всюди видно стада слонів, буйволів, кабанів, плямистих оленів та інших тварин. Тут мешкає кілька видів лісових кішок і мангустів, а також білки, що літають, мавпи, варани та крокодили. Світ пернатих вражає своїм різноманіттям.

Національний Парк Міннерія

Розташований навколо однойменного водосховища в районі Полоннаруви за 182 км від мКоломбо. Різноманітна рослинність і достаток води дає багату їжу та укриття багатьом видам тварин. На невеликій території парку мешкає понад 200 слонів. Надвечір, коли спадає спека, тварини виходять до водойм, і можна поспостерігати їх з близької відстані. Сафарі на джипах парком доставить багато вражень!

Національний Парк Удавалаве

Розташований у сухій зоні району Ратнапури, за 170 км. від м. Коломбо. У парку дивовижна рослинність, заливні луки та густий чагарник чергуються з гаями дерев цінних порід. Великі стада слонів, кілька видів оленів, дикі кабани, буйволи, шакали – основні мешканці парку. На мальовничих озерах можна побачити великі зграї пеліканів, чапель та інших птахів.

Дощовий ліс Сінхараджа

Біологічно унікальний, майже незайманий ліс Шрі-Ланки. Біосферний заповідник, що займає лише 12 га. землі, внесений до списків Світової Екологічної Спадщини під охороною ЮНЕСКО. Оточений горами з воістину густими чагарниками з джерелами що вирують і напористими струмками, ліс Сінхараджа багатий на різноманітність ендемічної флори та фауни вологого тропічного лісу, з високим ступенем унікальності. Ліс Сінхараджа вражає ще й величезними деревами із прямими стволами, висота яких сягає 50 метрів! Серед буйних чагарників кипить різноманітне життя птахів, амфібій, рептилій, метеликів та комах.

Національний Парк Бундала

Знаходиться в 246 км на південь від м. Коломбо. Це дивовижний та унікальний район лагун, де відпочивають та годуються понад 20 тисяч перелітних птахів. Це нескінченні піщані дюни, де морські черепахи відкладають яйця. Це колючі чагарники, де бродять слони, олені та дикі буйволи. Парк відомий великими колоніями водоплавних птахів, таких як фламінго, лелеки, пелікани.

Національний Парк Вілпату

Розташований за 176 км. на північ від Коломбо, на західному узбережжі острова і відрізняється великими незвіданими просторами, на яких можна побачити безліч диких слонів та інших мешканців джунглів. Парк по праву пишається значною кількістю леопардів та ведмедів. Невеликі водоймища парку рясніють рибою і річковими креветками. З околиць парку можна здійснити подорож на безлюдні острови найближчого лиману – Великий і Малий Арічелі – це абсолютно безлюдні острови. Зараз національний парк Вілпату є найменш відвідуваним парком Шрі-Ланки.

Національний Парк Васгамува

Розташований у районі Полоннаруви, за 200 км. від Коломбо і обмежений річками Махавелі Ганга на сході та Амбан Ганга на заході. Суміш тропічної рослинності та вічнозеленого лісу створює сприятливі умови для таких тварин як слони, олені, кабани та різноманітного світу пернатих.

Слідкуйте за новинами

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по зміни в правилах в’їзду, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок