Наказом губернатора провінції від 23 вересня No. 5745/2564 з 1 жовтня 2021 р о.Пхукет, що в Таїланді, відкривається для в’їзду з материка по повітрю, суші і морю для всіх категорій громадян при наявності таких документів:

  • Сертифікат про вакцинацію двома дозами препаратів Sinovac, Sinopharm або Sputnik V, або першою дозою Sinovac і другий дозою AstraZeneca, або 1-й дозою препаратів AstraZeneca, Moderna, Pfizer, Johnson & Johnson, проведеної за 14 днів до в’їзду в провінцію;
  • Або медична довідка, що підтверджує факт перенесеного захворювання на ковід, терміном дії якої протягом 6 місяців;
  • Негативний ПЛР / антиген тест на коронавірус, дійсний протягом 7 днів.

Для резидентів Пхукета, що в’їжджають на острів через наземний контрольно-пропускний пункт або по морю, досить наявності результату сертифікованого експрес-тесту Antigen Test Kit, дійсного 7 днів.

Діти до 6 років, а також громадяни, які потребують термінової медичної допомоги, звільнені від зазначених вище вимог при в’їзді на острів.

Важливе уточнення

  • Дітям у віці з 6 до 18 років для в’їзду в провінцію Пхукет необхідна наявність негативного ПЛР / антиген тесту на коронавірус, чинного протягом 7 днів.
  • При в’їзді на острів через наземний контрольно-пропускний пункт або морем достатньо наявності результату сертифікованого експрес-тесту Antigen Test Kit, дійсного 7 днів.
  • Учням навчальних закладів провінції Пхукет у віці до 18 років, які мають необхідність в’їжджати і виїжджати з провінції, досить отримати відповідні підтверджуючі документи в своїх навчальних закладах для пред’явлення на контрольно-пропускному пункті. Тестування на коронавірус зазначеної категорії громадян має здійснюватиметься органами охорони здоров’я на щомісячній основі за допомогою методу ПЛР / антиген діагностики.
  • Всі громадяни, які прибувають на Пхукет з інших провінцій країни, повинні пройти реєстрацію на сайті www.gophuget.com і надати відповідний QR код при в’їзді в провінцію або встановити на особисті мобільні телефони додаток «Mor Chana», для відстежування.

Зазначені зміни правил в’їзду на острів стосуються порядку пересування всередині Таїланду. Умови в’їзду з-за кордону і перебування в «Пісочниці» залишаються незмінними.

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по акціях та розпродажах, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут