09 вересня 2021 р. Польща дозволила в’їзд для громадян України з будь-якою метою, в т.ч. туристичною!

Рішенням міністра Внутрішніх справ і адміністрації Республіки Польща від 8 вересня, громадян України включено до списку країн, на які не розповсюджується заборона в’їзду до Польщі. Рішення набуло чинності 09 вересня 2021.

Згідно з внесеними змінами у порядку пропуску через державний кордон Республіки Польща, вакциновані туристи з України можуть в’їжджати до Польщі без проходження карантину.

Міністерство закордонних справ України також повідомляє, що громадяни України, які мають Сертифікат вакцинації, можуть в’їжджати до Польщі без проходження карантину.

Польща визнає наступні вакцини:

  • Pfizer
  • Moderna
  • Astra-Zeneca
  • Jonson&Jonson

Також в’їжджати на територію Польщі можуть ті туристи, які перехворіли на covid-19 та мають документальне підтвердження.

Є можливість проїхати транзитом Польщу протягом 24 годин для тих хто не має сертифікату вакцинації. Ті туристи, які не перехворіли, не мають сертифікату проходження вакцинації, навіть якщо мають негативний результат плр-тестування, можуть в’їжджати до Польщі за умови проходження 10-денного карантину. Скоротити цей термін можливо після 7 днів, отримавши негативний результат тестування на covid-19 методом ПЛР.

Джерела інформації

sip.lex.pl

strazgraniczna.pl

dziennikustaw.gov.pl

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по акціях та розпродажах, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут