Посольство України в Румунії повідомило, що згідно з рішенням румунської влади, усі іноземці та особи без громадянства, які прибувають до Румунії з третіх країн, окрім ЄС, Швейцарії, повинні пройти карантинний режим по домашній або задекларованій адресі протягом 14 днів, незалежно від того, в якій зоні за рівнем розповсюдження COVID-19 розташована країна, з якої вони прибувають.

Карантин не потрібно проходити особам, які щеплені вакцинами визнаними у ЄС, з сертифікатами, виданими Україною виключно відповідно до системи “Єдиний державний портал електронних послуг” – портал “Дія” і мобільний застосунок, і у випадку, якщо пройшло не менше 10 днів з моменту завершення повної вакцинації до дати в’їзду до Румунії.

Карантин також не повинні проходити особи, які залишаються на території Румунії на строк менш як 3 дні, у виключних випадках, що підтверджується документально і які мають сертифікат про отримання негативного результату тестування методом ПЛР на коронавірус.

Від проходження карантину звільняються особи, які отримали позитивний результат тестування на SARS-CoV-2 за останні 180 днів до дати в’їзду до країни, і мають сертифікат, виданий виключно відповідно до системи “Єдиний державний портал електронних послуг” – портал “Дія” і мобільний застосунок, для яких пройшло не менше 14 днів з дати підтвердження зараження до дати в’їзду до Румунії.

Діти до 6 років не попадають під вимогу проходження карантину.

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по акціях та розпродажах, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут