Авіакомпанія SkyUp

Український лоукостер SkyUp повідомив на своєму сайті про тимчасове призупинення продажу авіаквитків на вильоти 14.02; 15.02; 16.02.2022 р.

Такому рішенню авіакомпанії передувало повідомлення лізингодавця з Ірландії про негайну заборону на вліт літака у повітряний простір України. Авіакопанія прикладала максимум зусиль або вплинути на рішення власника літака, але на жаль отримали категоричну відмову, незважаючи на те, що повітряне судно вже було у повітрі і виконувало рейс до Києва.

Наразі аналогічні вимоги про повернення літаків надходять від інших лізингодавців. Ситуація обговорюється на державному рівні — щоб авіакомпанії мали можливості продовжувати польоти в Україну, Міністерство Інфраструктури України проводить термінову зустріч, де планується розробка рішень – повідомляється на офіційному стайті авіакомпанії.

За даними державного реєстру цивільних повітряних суден, борт UR-SQO, а також Boeing 737-700 UR-SQD належать ірландській компанії UNAR AIRCRAFT TRADING COMPANY 2 LIMITED

12 лютого 2022 року найбільші світові страхові компанії повідомили українських авіаперевізників про те, що протягом 48 годин припиняють страхування літаків для польотів у повітряному просторі України. Таке рішення пов’язане з підвищеними ризиками початку бойових дій.

Ми робимо все можливе, щоб продовжувати виконувати рейси у штатному режимі, але не можемо ігнорувати вимоги лізингодавців. Ми тимчасово припинили продаж квитків на вильоти з 14 по 16 лютого 2022 року та очікуємо на вирішення ситуації” – повідомляють у SkyUp.

Читайте також: Міністерство інфраструктури України обговорило ситуація з повітряним простором

У разі, якщо ситуація не буде урегульована на державному рівні – це призведе до ситуації коли повітряний простір не закритий але буде порожнім. Українські авіакомапнії не зможуть підіймати в небо свої літаки, а європейські компанії не будуть здійснювати польоти в Україну через відсутність страхового покриття.

Читайте також: Авіакомпанія KLM відмінила всі рейси до України

Рішення про польоти авіакомпанії будуть вирішувати зі своїми лізінгодавцями про що будуть нас повідомляти на своїх офіційних сайтах.

При плануванні польотів найближчим часом, пропонуємо прийняти до увагу вищевикладену інформацію та слідкувати за змінами рейсів в розкладі авіакомпаній.

Слідкуйте за новинами

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по зміни в правилах в’їзду, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок