Угорщина

«З 7 серпня 2021 року громадяни України можуть перетинати українсько-угорський кордон без обмежень, запроваджених у зв’язку з розповсюдженням коронавірусу. Для в’їзду громадян в Угорщину залишаються вимоги, визначені Кодексом Шенгенських кордонів (біометричний паспорт/віза, медичний страховий поліс, який діє на території Європи, фінансове забезпечення)», – повідомляє  Міністерство закордонних справ (МЗС).

Але є одне “але” – для українців, які перетинають кордон з Угорщиною авіаційним транспортом, діють обмеження, які запроваджені в рамках боротьби з covid-19. Вказана вище інформація розміщена на інтерактивному ресурсі МЗС

Ті хто бажає відвідати Угорщину авіатранспортом повинні надати:

  • негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, отриманий не пізніше ніж за 72 години на момент в’їзду
  • або український чи угорський сертифікат про вакцинацію (разом із громадянами, які мають сертифікат, також можуть без обмежень в’їжджати діти до 18 років)

Якщо ви бажаєте проїхати Угорщиною транзитом, представники угорської прикордонної поліції можуть додатково вимагати документи, що підтверджують право на в’їзд до країни слідування. Це може бути: посвідка на проживання, віза, бронювання готелю, результати тестування на covid-19.

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по акціях та розпродажах, підписуйтесь на наш Telegram або Viber