Останні роки водорості на курортах Карибського узбережжя стали справжньою проблемою. Статистика говорить, що водоростей на пляжах може бути багато протягом всього року. Можна помітити в яку пору року все ж таки водоростей більше, а в яку пору року їх менше. Найменше водоростей на пляж в зимову пору року, а от в літню пору року водоростей стає набагато більше. Аналізуючи дані за минулі роки, бувало що водорості вже є на пляжах у квітні-травні, а в деякі роки водорості з’являлися вже аж в червні.

Передбачити наявність водоростей наперед дуже тяжко, тому що з року в рік ситуація не повторюється. Якщо ви збираєтесь відвідати Мексику, вам в нагоді стане один корисний ресурс: observatorio sargazo. На сайті відображається інформація про наявність саргасових водоростей на пляжах Карибського узбережжя Мексики, від острова Холбош на півночі і до Шкалака на півдні.

На ресурсі observatorio sargazo використовується система позначень з 5 кольорів:

  • синій – водоростей немає
  • зелений – небагато водоростей
  • жовтий – водорості є
  • помаранчевий – водоростей багато
  • червоний – водоростей дуже багато

На цьому ресурсі дані оновлюються щоденно, тому щодо актуальності інформації переживати не потрібно.

Нижче у віконці ви можете переглянути інформацію observatorio sargazo

В Мексиці місцеві пляжі прибираються від водоростей. Через певний час вони знову з’являються і їх далі прибирають. Готелі високого класу обслуговування здійснюють прибирання регулярно, а пляжі де знаходяться готелі нижчого рівня можуть прибиратися не регулярно.

Екологи повідомляють, що зростання кількості водоростей починається з квітня, пік напливу водоростей припадають на липень-серпень. У вересні вже кількість водоростей йде на спад.

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по акціях та розпродажах, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут