10 причин для візиту до Карлових Вар, Чехія

1. Колонади, джерела

Інстаграмні фотографії Карлових Вар роблять саме в центрі міста. Познайомтеся з красою архітектури курорту, здійсніть прогулянку центром міста і випробуйте деякі з 15 лікувальних джерел.

2. Ліси курорту

Карлові Вари – це не тільки прекрасна архітектура для інстафото. Чи знаєте ви, куди ходять місцеві жителі? В ліс. Прогуляйтеся серед прекрасної природи: самі, з друзями або з сім’єю. І там теж можна зробити гарні фото.

3. Фабрика скла Мозер

Робота мозеровских склодувів прямо в цеху справить на вас незабутнє враження. Пройдіть шляхом майстрів скла найбільшою скляною фабрикою, заснованої ще в 1893 році. Увага, буде жарко!

4. Карловарський Міжнародний кінофестиваль

Сотні акторів і режисерів, безліч цікавих фільмів, які на великому екрані ніколи не побачите, десятки світових прем’єр. А головне: неймовірна атмосфера, створювана тисячами глядачів, щорічно з’їжджаються на карловарський Міжнародний кінофестиваль. Хто цього не відчув, не зрозуміє …

5. Курортне лікування

Кожна крапля води, яку тут скуштуєте, впала з хмар сотні років назад. І за цей час лікувальні мінерали зробили своє. Дізнайтеся дію тутешньої мінеральної води, перевірено з 1350 року.

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по акціях та розпродажах, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут