Туристичний оператор Mouzenidis Travel, який з червня місяця 2021 року призупинив прийом і обслуговування туристів на території Греції і до цього часу не відновив свою діяльність, 12 листопада 2021 року розмістив заяву на своєму офіційному сайті.

В заяві йде мова про те, що керівництво компанії шукали потенційних інвесторів, зверталися до російських та закордонних банків за кредитуванням. Намагалися повернути свій багаторічний заслужений статус – надійного туроператора, який завжди на найвищому рівні виконував взяті на себе зобов’язання.

Також повідомляється, що під брендом Mouzenidis Travel працюють і російські, і грецькі компанії. Це різні юридичні особи з різними власниками та політикою управління. Наголошується, що ця заява сформована російською групою компаній «Музенідіс Тревел», адресована вона її прямим клієнтам та партнерам, і під словами «ми», «наша компанія» мають на увазі лише російські юридичні особи.

Наразі грецькі партнери визнають свої зобов’язання перед партнерами, проте, на жаль, неспроможні ні виконати їх, ні зробити повернення коштів, раніше сплачених російськими юридичними особами їм, що й визначило поточний стан російських компаній. Зараз російські компанії готують позов до грецької компанії Mouzenidis Travel з метою відшкодування завданих збитків.

Російські компанії групи «Музенідіс Тревел» заявили про неможливість виконати взяті він зобов’язання.

“Зараз ми не можемо продовжувати нашу роботу. Тому, яким би важким не був цей крок, змушені ухвалити дуже важке рішення.

Ми офіційно заявляємо про неможливість російських юридичних осіб виконати взяті він зобов’язання.

У цій ситуації немає іншого виходу. Наша команда намагалася зробити все можливе для продовження роботи, але ресурси вичерпано. На жаль, через цілу низку зовнішніх обставин – проблем із приймаючою компанією Mouzenidis Travel у Греції, коронавірусною інфекцією, через відсутність інформації про продовження відстрочення зобов’язань туроператорів відповідно до постанови уряду РФ № 1073 – нам не вдалося знайти іншого рішення. Компанія не має можливості повторно оплатити всі тури, за які гроші вже були переведені до Греції та інших країн, де приймаючою компанією були іноземні юридичні особи Mouzenidis Travel.”

Нагадаємо, що Туроператор Mouzenidis Travel в Україні теж має декілька юридичних осіб, які здійснювали діяльність з формування та реалізації турпродукту на території України.

17 червня 2021 року Туроператор Mouzenidis Travel в Україні на офіційному сайті повідомив, що в період з 18.06.2021 по 26.06.2021, припиняється прийом і обслуговування нових клієнтів на території Греції.

29 червня 2021 року Туроператор Mouzenidis Travel в Україні на офіційному сайті повідомив, що в період до 31.07.2021, припиняється прийом і обслуговування нових клієнтів на території Греції, якщо про інше не повідомлено окремо по бронюванню.

Станом на 12 листопада 2021 року Туроператор Mouzenidis Travel в Україні не відновив свою діяльність і нових повідомлень на офіційному сайті не розміщував.

Директор Туроператор Mouzenidis Travel в Україні розміщує на свої особистій сторінці інформацію, щодо ситуації, яка склалася з компанією та повідомляє про те, які дії було здійснено і що робиться наразі.

У відкритому реєстрі судових рішень, вже є рішення у справах Mouzenidis Travel на користь туристів. Переглянути рішення можливо на сайті.

Слідкуйте за новинами

Більше цікавого та корисного про відкриття кордонів у світі читайте на форумі туристів

Не пропускайте актуальні новини та інформацію по зміни в правилах в’їзду, підписуйтесь на наш Telegram або Viber

Велика база відмовних турів України – дивіться тут

Безкоштовний доступ до всіх бізнес-залів від Mastercard та Lounge Key, милі за покупки, 0% за конвертацію валют та інші привілеї з MasterCard Platinum від Monobank! Замовляйте карту за посиланням – отримуйте 50 грн. на рахунок